X

Global Model Of The World güzellik yarışması başlıyor

ABONE OL
4 Eylül 2023 17:18
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Global Model Of The World güzellik yarışması tanıtımı yapıldı

Rus MFD Model Ajans, Güral Premier Otel ve Richy Life Club işbirliğinde düzenlenecek olan Global Model Of The World güzellik yarışması finalistleri Antalya’da kampa giriyor.

Global Model Of The World Güzellik Yarışması Direktörü Yuliia Pavlikova, Güral Premier Belek Otel genel Müdürü Atalay Arslan ve Ricky Life Clup sahibi Serkan Cepheci


Bu yıl 6. sı düzenlenecek olan yarışmada Rusya, Ukrayna, Fransa, ABD, Belçika, Makedonya, İngiltere, Çin, Japonya, Belarus, Nijerya ve Almanya gibi 30 ülkeden 30 güzel yarışacak.
29 Haziran tarihinde düzenlenecek yarışma öncesi güzeller Kemer ilçesi Güral Premier Tekirova Otel’de 21 Haziran tarihinde kampa girecek. Güzeller kamp süresince Antalya’da düzenlenecek çeşitli etkinliklere katılacak.
Kraliçe adayları 29 Haziran akşamı düzenlenecek finalde podyuma çıkarak jüri karşısında ter dökecek.
Yarışmanın jürisi turizmciler ile yerli ve yabancı ünlü isimlerden oluşacak.
Yarışmanın tanıtımı için Serik İlçesi Belek turizm merkezinde bulunan Güral premier belek otelde basın toplantısı düzenlendi. Toplantıya Global Model Of The World Güzellik Yarışması Direktörü Yuliia Pavlikova, Güral Premier Belek Otel genel Müdürü Atalay Arslan ve Ricky Life Clup sahibi Serkan Cepheci katıldı.
Basın toplantısının açılış konuşmasını yapan Global Model Of The World Güzellik Yarışması’nın Direktörü MFD ajans sahibi Yuliia Pavlikova, “Ben Türkiye’yi çok seviyorum. Dünyanın en büyük organizasyonlarından biri olan Global Model Of The World’ü Antalya’da yapmaktan çok mutluyuz. Türkiye çok güzel, Antalya çok güzel. Her organizasyonumuzda dünyanın çeşitli yerlerinden Türkiye’ye gelen yabancı güzeller başta Antalya olmak üzere Türkiye’ye hayran kalıyor, geniş takipçi kitlelerine fotoğraflarla aktarıyor, ülkelerine taşıyorlar. Bu da bizi çok mutlu ediyor. Birinci olan güzelimiz Global Model Of The World güzeli olarak Dünya’daki seyahat turuna başlayacak. Güzelimiz seyahatlerini Türkiye ve birçok turizm ülkesi adına gerçekleştirecek. Her ülkenin güzeli o ülkenin turizm elçileridir. Hem kendi ülkelerinin hem de Türkiye’nin tanıtımını yapıyorlar. Bu yıl güzellik yarışmamızda birde basın güzeli seçeceğiz. Bunu basın mensuplarının oyları ile belirleyeceğiz. Bu yıl Türkiye’yi temsil edecek güzelin ismi henüz açıklanmadı. Bu yıl Jürimiz hem turizm camiasından hem de yurt içi ve yurt dışından ünlü isimlerden oluşacak.” dedi.
Güral Premier Belek Otel genel Müdürü Atalay Arslan “Güral premier ailesi olarak Global Model Of The  World güzellik yarışmasına ev sahipliği yapmaktan dolayı memnuniyetimizi belirtmek isterim. Hem dünya, hem de ülke turizmi olarak zor süreçlerden geçtik. 2022 yılında güzel bir sezon yaşadık. Bizde bu sezon turizm sezonuna güzellikler yaşatmak adına güzellerimizi ülkemize getirmek istedik. Turizm renktir, sevgidir, mutluluktur, güzelliktir.”
Ricky Life Clup sahibi Serkan Cepheci, “2023 yılında yeniden Antalya’da uluslararası Global Model Of The World güzellik yarışmasını organize etmekten çok mutluyuz. 30 güzelimizi Türkiye’de misafir edeceğiz. Bu organizasyonlarımız her seferinde 40 milyondan fazla bir kitleye ulaşmakta. Bu tür organizasyonların bölgemize ve ülkemize fayda sağlaması, turizm çalışmalarının devam etmesi, daha kaliteli misafir portföyünü ülkeye çekmek için faydaları çok önemlidir.”

Global Model Of The World Güzellik Yarışması Direktörü Yuliia Pavlikova, Güral Premier Belek Otel genel Müdürü Atalay Arslan ve Ricky Life Clup sahibi Serkan Cepheci

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.